A A A

Na złą pogodę: ogrzewacze na szyję i pas

8 września 2010, 10:53
Na złą pogodę: ogrzewacze na szyję i pas

Na dworze coraz zimniej. Każde wyjście wiąże się z koniecznością ubrania na siebie czegoś ciepłego i w miarę nieprzewiewnego. Japońskie Sanyo postanowiło zadbać o swoich klientów. Firma ta przedstawiła dzisiaj ogrzewacze ładowane bateriami.

Oba urządzenia wywodzą się z marki Eneloop, co oznacza, że działają one dzięki ładowalnym bateriom Sanyo Eneloop. Zaprezentowane przez firmę ogrzewacze, dostępne są w dwóch wersjach: na pas oraz szyję.

Nie wiadomo czy urządzenia te pojawią się na jakimkolwiek rynku poza Japonią. Wiadomo natomiast, że ogrzewacz na szyję kosztować będzie w Japonii 96 dolarów (rozmiary M i L). Czy to dużo jak za możliwość komfortowego funkcjonowania w zimnie? Z pewnością nie, ale my (póki co) musimy zadowolić się tradycyjnymi sweterkami.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto