A A A

Nadchodzi 12-calowy MacBook Air

30 grudnia 2014, 10:50
Bardzo prawdopodobne, że na początku 2015 roku będziemy świadkami debiutu 12-calowego MacBooka Air.
Nadchodzi 12-calowy MacBook Air

Serwis Digitimes jest przekonany, że na premierę 12-calowego MacBooka Air nie będzie trzeba długo czekać. Produkcja laptopa ma ruszyć już w pierwszym kwartale nadchodzącego roku, co może sugerować jego sklepowy debiut jeszcze przed wakacjami.

Do doniesień Digitimes należy jednak podchodzić z dystansem, gdyż serwis ten już kilkukrotnie ogłaszał rychłą premierę 12-calowych MacBooków Air, która jednak się nie wydarzyła. Urządzenie ma być przeznaczone na rynek "high end", co oznacza, że nowy laptop nie zapełni luki między iPadami a MacBookami Pro.

Dzięki zastosowaniu procesorów Intel Core M, nowe MacBooki będą cichsze, smuklejsze, a na dodatek Apple przeprojektuje ich gładzik. Nie wiadomo, czy nowe komputery będą wyposażone w ekrany Retina.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto