A A A

Najlepiej zaprojektowane magazyny świata w Warszawie

16 listopada 2010, 09:51
Najlepiej zaprojektowane magazyny świata w Warszawie

18 listopada w warszawskim 3F Studio przy ul. Nowolipki 28B, odbędzie się pierwsza edycja EDIT 2010 – przeglądu najlepiej zaprojektowanych magazynów drukowanych ze świata. Głównym partnerem EDIT 2010 jest Adobe Polska.

Otwarcie wystawy poprzedzi konferencja, podczas której swoje interpretacje tegorocznych haseł przewodnich: Idee, Inspiracje i Innowacje, zaprezentują czołowi projektanci oraz specjaliści z branży wydawniczej.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Elementone i Fundacja SPOT. Głównym partnerem jest firma Adobe. Wydarzenie jest wspierane przez Izbę Wydawców Prasy i Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej.

Hasła przewodnie konferencji EDIT 2010:

IDEE

  • Światowej sławy designer, Kuchar Swara, opowie o redesignie „The Spectator” oraz innych inspirujących projektach magazynów na świecie.
  • Najczęściej nagradzany na świecie polski projektant prasowy, laureat m.in. World’s Best-Designed New¬spa¬per z 2004 roku, Jacek Utko, opowie o najnowszych tendencjach w projektowaniu.

INSPIRACJE

  • Twórca kultowego bloga o magazynach MagCulture, Jeremy Leslie, opowie o rynku niezależnych wydawnictw.

INNOWACJE

  • Roger Risdal, Business Developer Manager z Adobe oraz Michał Kobosko, wydawca Newsweek Polska i polskiej edycji Forbes, opowiedzą o przyszłości publishingu i możliwościach technicznych jakie oferuje Adobe.

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto