A A A

Napisz Techno-kryminał dla serwisu PC Format - wygraj jedną z 10 książek

5 czerwca 2012, 09:47
Napisz Techno-kryminał dla serwisu PC Format  - wygraj jedną z 10 książek

Za oknem coraz cieplej (przeważnie :)), niedługo rozpocznie się sezon wycieczkowy, zatem dobrze mieć przy sobie ciekawą książkę. Mamy dla Was interesujący konkurs – do zgarnięcia doskonałe, polskie kryminały.

Konkretnie, mamy dla Was 10 książek do rozdania - 5 kryminałów „Zanim znowu zabiję” autorstwa Mariusza Czubaja i jeden 5 kryminałów „Upał” Marcina Ciszewskiego.

Aby wygrać, należy napisać krótkie opowiadanie kryminalne (do 10 000 znaków ze spacjami) zawierające elementy najnowszych technologii, a może nawet także i nawiązujące do forum PC Format i wysłać je na adres mailowy pcformat@firma.interia.pl. My zadecydujemy, które opowiadania są najciekawsze.

Zatem pora zasiąść przy klawiaturach i zabawić się w prawdziwego mistrza kryminałów. I pamiętajcie – teksty nie powinny być zbyt wulgarne, obsceniczne albo traktujące o autentycznych osobach – nie chcemy przecież nikogo urazić.

Konkurs trwa od dnia 05 czerwca 2012 r. od godziny 10:00 do dnia 21 czerwca 2012 r. do godziny 23:59

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.pcformat.pl/Napisz-Techno-kryminal-dla-PC-Format---regulamin,a,2583


Tagi: pcformat
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto