A A A

Natec Genesis HX66 z kartą dźwiękową 7.1

19 grudnia 2013, 08:00
Natec Genesis HX66 z kartą dźwiękową 7.1

Natec Genesis poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu słuchawkowego skierowanego do graczy. Nowy headset został zaopatrzony w kartę dźwiękową 7.1 i poręczny kontroler do zarządzania audio.

Headset Natec Genesis HX66 posiada wbudowaną kartę dźwiękową 7.1, która symuluje dźwięk przestrzenny. Dzięki temu podczas gry użytkownik ma wrażenie, jakby akcja rozgrywała się dosłownie wokół niego. Dodatkowo gracz ma do dyspozycji wysuwany mikrofon zaopatrzony w funkcję redukcji szumów.

Miękkie poduszki słuchawek stanowią dobrą izolację przed dźwiękami z zewnątrz, a przy tym są bardzo wygodne dla uszu nawet podczas długich godzin grania czy oglądania filmów. Praktyczny, regulowany pałąk umożliwia dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, dzięki czemu gracz może cieszyć się wygodą podczas użytkowania.

Odporny na uszkodzenia tekstylny przewód o długości 2,5 m pozwala na niczym nie skrępowane ruchy. Kontroler dźwięków umieszczony na kablu jest zawszę pod ręką i eliminuje konieczność podchodzenia do komputera.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 119 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto