A A A

Navilock - uniwersalna ładowarka z wyświetlaczem LCD

13 czerwca 2014, 10:30
Navilock, producent rozwiązań mobilnych zaprezentował uniwersalny zasilacz do laptopów i urządzeń zasilanych z portu USB. Wbudowany ekran LCD informuje o aktualnym poborze energii przez ładowane urządzenie.
Navilock - uniwersalna ładowarka z wyświetlaczem LCD

Niewielkich rozmiarów zasilacz  jest rozwiązaniem dla tych, którzy często podróżują i korzystają ze sprzętu zasilanego ładowarkami o różnym standardzie. Uniwersalny zasilacz Navilock (41326), oferuje możliwość ładowania nie tylko laptopów ale i całej gamy urządzeń zasilanych poprzez port USB, takich jak: smartfon, tablet, aparat, GPS, odtwarzacze multimedialne itp.

Wraz z ładowarką użytkownik otrzyma 10 adapterów zgodnych z najpopularniejszymi standardami zasilania do laptopów. Takie rozwiązanie pozwoli nam zasilić m. in. urządzenia marki: Asus, HP/Compaq, Fujitsu, Apple, IBM/Lenovo, Toshiba, NEC, Sony Acer, Samsung. Po podłączeniu sprzętu zasilacz automatycznie wykryje napięcie i wyświetli jego wartość na ekranie LCD.

Cena detaliczna urządzenia wynosi 98 zł.

Cechy urządzenia:

- Wyświetlacz LCD informujący o stanie napięcia
- Automatyczne wykrywanie napięcia (V)
- Wejście: AC 100 - 240 V ~ 1,8 50 - 60 Hz
- Wyjście: Adapter DC 5-24 V 6 (max) 90 W USB: 5V 1A (max) 5 W
- Długość przewodu zasilacza: około 1,6 m
- Rodzaje adapterów kompatybilnych ze sprzętem: Asus, HP/Compaq, Fujitsu, Apple, IBM, Toshiba, NEC, Sony Acer, Samsung, Panasonic, BenQ, Gateway, Liteon.
Zawartość opakowania:
- Zasilacz do notebooka
- Przewód zasilania AC
- 10 przejściówek
- Etui
- Instrukcja obsługi


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto