A A A

Niszowe horrory, anime oraz komedie - aplikacja Vodeon

19 listopada 2013, 12:00
Niszowe horrory, anime oraz komedie  - aplikacja Vodeon

Na platformie Samsung Smart TV dostępna jest aplikacja Vodeon, oferująca dostęp do filmów fabularnych oraz seriali z serwisu Vodeon.pl. Najgłośniejsze premiery będą dostępne w ramach płatnej usługi Premium.

Platforma Samsung Smart TV jest pierwszą na rynku, na której dostępna jest aplikacja Vodeon (Pobranie aplikacji ze sklepu Samsung Smart TV jest bezpłatne. Niektóre treści, które są udostępniane za pośrednictwem aplikacji mogą być płatne). Z programu mogą korzystać zarówno posiadacze najnowszej wersji telewizorów i urządzeń Blu-ray Samsung Smart TV z serii F, jak i wcześniejszych z lat 2011 i 2012.
Aplikacja Vodeon daje dostęp do filmów znajdujących się w serwisie Vodeon.pl, którego repertuar zdominowany jest przez takie gatunki jak horror, sensacja, komedia oraz japońskie anime. W serwisie znajdziemy też unikalną ofertę - ekskluzywnie w Vodeon.pl jest ponad 100 filmów. Kolejne 100 pozycji filmowych zostanie dodanych do katalogu aplikacji w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Tych produkcji nie znajdziemy w ofercie żadnego innego polskiego serwisu VOD.

Twórcy serwisu Vodeon zapowiadają specjalne premiery filmowe z okazji debiutu aplikacji na platformie Samsung Smart TV. Po takich deklaracjach możemy się spodziewać rarytasów z najwyższej półki.

Vodeon.pl to uruchomiony pod koniec 2012 r. serwis VOD z filmami fabularnymi i serialami. Jego repertuar znacząco różni się od oferty innych polskich portali VOD i skierowany jest do aktywnego widza szukającego nowoczesnej rozrywki poza głównym nurtem. W ramach wyłącznej oferty vodeonu dostępne są m.in. remasterowane i udostępniane w formacie Full HD przeboje z Chuckiem Norrisem, najlepsze horrory z całego świata, parodie przebojów kinowych oraz japońskie anime. Współtwórcą serwisu jest znany krytyk filmowy Tomasz Raczek.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto