A A A

Nocne imprezy na cześć iPhone 3G

21 sierpnia 2008, 14:24
Nocne imprezy na cześć iPhone 3G

Genialnie przeprowadzona akcja marketingowa mająca na celu promocję iPhone 3G zdaje się nie mieć końca. Dzisiejszej nocy czekają nas dwie konkurencyjne imprezy związane z polską premierą nowego produktu Apple.

O iPhone 3G powiedziano już chyba wszystko, akcja marketingowa była zakrojona na niespotykaną skalę. Wśród licznych entuzjastycznych opinii pojawiło się też sporo niepochlebnych, wymieniających najistotniejsze wady urządzenia, tj. zrywanie połączeń 3G, słaba jakość zdjęć itp. Rzesza polskich fanów iPhone niecierpliwie czeka, by te opinie osobiście zweryfikować.

Pierwsze telefony klienci będą mogli nabyć tuż po północy w wybranych sklepach i salonach firmowych sieci Era w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Dla klientów, którzy chcą być pierwszymi posiadaczami iPhone 3G, przygotowano liczne atrakcje.

W Warszawie w pobliżu głównej siedziby Ery w Alejach Jerozolimskich 181 odbędzie się specjalna nocna impreza, która rozpocznie się już o godzinie 20.00 piknikiem muzycznym, podczas którego wystąpią m.in. gwiazdy programu "You Can Dance – Po prostu tańcz" oraz znani didżeje. W celu usprawnienia procesu sprzedaży przygotowano specjalne stanowiska, na których od godziny 20.00 osoby zainteresowane zakupem nowego telefonu będą mogły się zarejestrować i wypełnić niezbędne dokumenty. Pierwsze telefony trafią do rąk klientów punktualnie o północy.

Konkurencyjna impreza rozpocznie się o godzinie 21.00 na Placu Konstytucji. Tu o oprawę artystyczną zadbał Orange, który zaprasza na prezentacje didżejów, pokazy mody kolekcji Peggy Pawłowski, Mirosława Mikłosa, Kasi Rass, Wołczyńska & Sobiszewska oraz Moldorora. Orange przygotował również trzyetapowy konkurs z nagrodami przeplatany występami tancerzy. Punktualnie o północy widzowie obejrzą niespodziankę – widowiskową akcję specjalną. Wtedy też rozpocznie się sprzedaż iPhone.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto