A A A

Nokia 10 z pięcioma obiektywami?

24 stycznia 2018, 13:30
Według najnowszych przecieków, następca kultowej Lumii 1020 będzie miał potężny układ fotograficzny.
Nokia 10 z pięcioma obiektywami?

Na chińskim portalu społecznościowym pojawiły się doniesienia o nowy smartfonie Nokii - następcy Lumii 1020, która była w swoim czasie najlepszym fotograficznym smartfonem na rynku. HMD Global, mimo współpracy z firmą Zeiss, wciąż nie nawiązuje na tym polu walki z liderami, czyli Apple, Samsungiem, LG i Sony.

Wszystko ma się zmienić wraz z premierą modelu, o którym mowa. Fotograficzna Nokia ma być wyposażona w aparat składający się aż z pięciu obiektywów, a na szkicu technicznym widzimy ich aż sześć (w środku znajduje się dioda doświetlająca). Nie wiadomo, jaka wersja jest ostateczna, na jakiej zasadzie ma działać to rozwiązanie, ani w do czego posłużą dodatkowe "oczka", ale sam fakt robi duże wrażenie.

Oprócz tego, smartfon ma zostać wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 845 i dwa aparaty na przednim panelu. Premiera urządzenia jest podobno planowana na wrześniowe targi IFA w Berlinie.

Foto: /Baidu


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto