A A A

NovoDS4k – łatwe w obsłudze Digital Signage 4K

10 kwietnia 2017, 07:30
Już niedługo na polskim rynku zadebiutuje NovoDS4K marki Vivitek czyli nowoczesny i bardzo prosty w obsłudze odtwarzacz do Digital Signage, który umożliwia prezentacje materiałów w rozdzielczości 3840x2160 (UHD @ 60fps).
NovoDS4k – łatwe w obsłudze Digital Signage 4K

Wachlarz zastosowań NovoDS4k jest ogromny poczynając od punktów handlowych, poprzez edukację, hotele aż do sektora publicznego. Może służyć zwiększeniu sprzedaży, budowaniu świadomości, nagłaśnianiu promocji czy po prostu dostarczaniu informacji. Użytkownik korzysta z wygodnych funkcji, do których należy intuicyjne tworzenie list odtwarzania w systemie - dzień, tydzień, a nawet miesiąc. Można dynamicznie generować treści korzystając z zawartości kanałów takich jak Twitter, RSS czy Kalendarz Google.

NovoDS4k oferuje wejście / wyjście HDMI, wejście / wyjście audio, zintegrowane złącze sterowania RS232 (można sterować podłączonym do Novo TV lub projektorem), funkcjonalność Power-over-Ethernet, dwa porty USB i gniazdo Micro SD, które umożliwia obsługę wielu źródeł danych, a także bezprzewodowej myszy.

Warto podkreślić, że jest to rozwiązanie, które stawia na niski koszt użytkowania (TCO) w związku z brakiem opłaty licencyjnej za oprogramowanie i bezpłatnymi jego aktualizacjami.

Dostarczane oprogramowanie umożliwia również wygodne zarządzanie siecią odtwarzaczy NovoDS4K i umożliwia ich grupowanie oraz przypisywanie wyświetlanych treści do wielu urządzeń jednocześnie.

NovoDS4k dostępny będzie w czerwcu bieżącego roku. Cena urządzenia nie jest jeszcze ustalona.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto