A A A

Nowa kolekcja słuchawek Koss

1 października 2015, 14:30
Firma Koss zaprezentowała nowe modele słuchawek wyróżniających się unikalnym profilem oraz wysokiej jakości brzmieniem.
Nowa kolekcja słuchawek Koss

Słuchawki Koss UR23i wyróżnia specyficzna konstrukcja D-Profile. Producent zapewnia, że unikalny profil bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ucha, zapewniając przy tym dobrej jakości brzmienie. Słuchawki oferują głębokie basy oraz szerokie pasmo przenoszenia. Model Koss UR23i można wykorzystywać zarówno podczas słuchania muzyki na sprzęcie grającym w domu, jak i przenośnych odtwarzaczach. Na przewodzie słuchawek znajduje się pilot z mikrofonem. Wytrzymała, lekka konstrukcja sprawia, że słuchawki są wygodne i zdadzą egzamin podczas najdalszych podróży. Miękkie poduszki wyścielające nauszniki gwarantują wygodę nawet w czasie wielogodzinnego słuchania ulubionych utworów. Produkt Koss UR23i jest objęty wieczystą, ograniczoną gwarancją Koss Stereophone. Producent oferuje słuchawki w czterech zestawach kolorystycznych: niebieskim, zielonym, białym i czarnym.

Nową kolekcję uzupełnia model Koss KSC/21 Clip-On. Słuchawki te posiadają charakterystyczny klips, który zapewnia bardzo dobre przyleganie słuchawek do ucha oraz wygodę użytkowania, również podczas uprawiania sportu. Dodatkowe udogodnienie stanowią miękkie gąbki. Atutem słuchawek jest przewód wykonany z wysokiej jakości, oczyszczonej miedzi gwarantujący bardzo dobrą transmisję oraz czysty dźwięk. Produkt dostępny jest w kolorze białym.

Ceny :

Słuchawki Koss UR23i - 119,00 zł.

Słuchawki Koss KSC/21 Clip-On - 49,90 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto