A A A

Nowa ładowarka bezprzewodowa Samsunga

24 lipca 2018, 12:00
Samsung pracuje nad nową ładowarkę, która ma być odpowiedzią na urządzenie zaprezentowane w ubiegłym roku przez Apple.
Nowa ładowarka bezprzewodowa Samsunga

Do sieci przedostały się informacje na temat Samsung Wireless Charger Duo - nowej ładowarki, która ma zostać zaprezentowana przy okazji premiery smartfona Galaxy Note 9. Wireless Charger Duo jest w stanie jednocześnie ładować dwa różne urządzenia: zarówno smartfona, jak i na przykład smartwatcha lub inne akcesorium wspierające standard Qi.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, jakie parametry ładowania zapewni nowa ładowarka bezprzewodowa Samsunga, jednak można spodziewać się, iż Koreańczycy wykorzystają w tym sprzęcie technologie znane z akcesoriów już dostępnych na rynku.

Roland Quandt twierdzi, iż Samsung Wireless Charger Duo będzie dodatkiem dla osób, które zdecydują się zamówić smartfona Galaxy Note 9 w przedsprzedaży.

Do premiery na szczęście nie pozostało już dużo czasu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto