A A A

Nowa seria telewizorów Sharp AQUOS Smart TV

3 października 2014, 13:30
W październiku firma Sharp wprowadza do sprzedaży nowe serie telewizorów AQUOS LED – LE360 i LE362 – w rozmiarach 32” i 40” wyposażone w technologie Smart TV i zaawansowaną obróbkę obrazu.
Nowa seria telewizorów Sharp AQUOS Smart TV

Telewizory Sharp AQUOS LED serii LE360 i LE362 oferują wysoką jakość i płynność obrazu dzięki technologii aktywnego podświetlenia Active Motion 300 Hz opracowanej przez firmę Sharp. W rezultacie rozmycia szybko zmieniających się obrazów są zniwelowane, a materiał wideo odtwarzany jest w naturalny sposób. Nowe serie telewizorów Sharp AQUOS oferowane są w najbardziej popularnych na rynku rozmiarach ekranu 32 i 40 cali. Modele te wyróżnia elegancki design z okalającą ekran wąska, czarną ramką, a częściowo otwarta, obrotowa podstawa uzupełnia nowoczesny wygląd urządzenia.

Telewizory wyposażone są w portal internetowy AQUOS NET+, który może zostać zintegrowany z urządzeniami mobilnymi. Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia dostęp do aplikacji, usługi wideo na żądanie (VOD) oraz własnych materiałów multimedialnych. Telewizory serii LE360 i LE362 mogą być obsługiwane za pomocą urządzenia przenośnego przez aplikację Sharp Smart Remote (Android i iOS) lub przez klawiaturę USB HID (Human Interface Device). Wsparcie technologii DMR (Digital Media Renderer) umożliwia użytkownikom bezprzewodowe odtwarzanie zdjęć, filmów i nagrań muzycznych z urządzeń opartych na systemach iOS i Android. Ponadto technologia Miracast pozwala posiadaczom urządzeń z systemem Android (od wersji 4.2) na bezprzewodowe multiplikowanie obrazu smartfona lub tabletu bezpośrednio na telewizor. Tym samym z materiałów multimedialnych, gier czy komunikatora Skype można korzystać w wygodny sposób na ekranie telewizora. Razem z seriami LE360 i LE362 swoją premierę w AQUOS NET+ ma aplikacja TVP.PL VOD udostępniająca filmy, seriale oraz serwisy informacyjne z bogatej biblioteki Telewizji Polskiej.

Nowe modele telewizorów Sharp AQUOS LED są urządzeniami bliźniaczymi - różnią się rodzajami zainstalowanych tunerów HD. Seria LE360 wyposażona została w tuner HD - DVB-T/DVB-C, seria LE362 natomiast w tuner HD - DVB-T/DVB-C/DVB-S/S2 czyli telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.

Sugerowane ceny detaliczne:

LC-32LE360EN - 1 599,- PLN LC-40LE360EN - 2 199,- PLN

LC-32LE362EN - 1 649,- PLN LC-40LE362EN - 2 249,- PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto