A A A

Nowe głośniki Creative

2 września 2008, 11:30
Nowe głośniki Creative

Creative wprowadzi na rynek nowy zestaw głośników, GigaWorks T3, oparty na wysokiej klasy systemie 2.1, zapewniający naturalne i precyzyjne brzmienie. Ponadto wykorzystano w nich ekologiczną technologię Low Standby Power, minimalizującą zużycie energii w trakcie stanu uśpienia.

Dźwięk z dwóch satelitarnych głośników zostanie uzupełniony basem z niskotonowego głośnika, wykonanego w technologii Creative SLAM (korzystającej z trzech przetworników o średnicy 6,5 cala). Prosty w obsłudze panel, znajdujący się na tylnej obudowie, ma wejście liniowe do połączenia z kartą dźwiękową lub komputerem PC. W pudełku znajdziemy również bezprzewodowy pilot regulujący głośność, z dodatkowym wyjściem na słuchawki.

Na polskim rynku zestaw głośników pojawi się we wrześniu, w cenie 559 zł.

Źródło: Creative


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto