A A A

Nowe pamięci Transcend DDR3-1866

23 października 2013, 13:03
Nowe pamięci Transcend DDR3-1866

Firma Transcend informuje o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych modułów pamięci: 4 GB DDR3-1866 Registered DIMM (RDIMM) oraz 4 GB DDR3-1866 ECC Unbuffered DIMM (ECC UDIMM).

Zaprojektowane do pracy w serwerach wirtualnych, nowe moduły Transcend mają za zadanie zapewnić optymalną wydajność wirtualnych baz danych. DDR3-1866 zostały przetestowane pod kątem kompatybilności z platformą Intel Romley-EP, która oparta jest na najnowszej serii procesorów Intel Xeon E5-2600 v2 ("Ivy Bridge-EP").

Obydwa moduły pracują z częstotliwością 1866MHz, z opóźnieniami 13-13-13 oraz napięciem 1.5V. Dodatkowo moduły pamięci wyposażone są w system ECC, który monitoruje dane przychodzące i wychodzące z pamięci i w rezultacie koryguje pojawiające się błędy. Takie działanie znacznie zmniejsza ryzyko błędów obliczeniowych podczas złożonych zadań i tym samym zwiększa niezawodność całego systemu.

Zoptymalizowane dla maksymalnej jakości i zgodności, moduły pamięci DDR3 są w pełni zgodne ze standardami JEDEC.

Moduły pamięci DDR3-1866 objęte są dożywotnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto