A A A

Nowe płyty główne od Gigabyte

22 maja 2014, 12:30
Kilkanaście dni po premierze 9 Serii Gigabyte przedstawia nową rodzinę płyt głównych, charakteryzująca się najwyższą jakością wykonania oraz zaawansowanymi komponentami, użytymi do jej produkcji.
Nowe płyty główne od Gigabyte

Powstanie nowej serii stało się pretekstem do zaprezentowania rodziny Ultra Durable Black Edition (oznaczenie BK w nazwie modelu). Należące do niej płyty zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach - profesjonalnych graczach, overclockerach, a także wszystkich tych, którzy cenią najwyższą jakość wykonania i użytkowania.

Każda z płyt należących do serii Black Edition przed opuszczeniem fabryki poddawana jest 168 - godzinnym testom obciążeniowym w realnym środowisku PC. Po pomyślnym przejściu procesu testowego, każda płyta otrzymuje stosowny certyfikat, potwierdzający jej jakość. To właśnie rozszerzony proces testowania, stał się cechą wyróżniającą płyty z rodziny Black Edition spośród innych, dostępnych na rynku propozycji.

Zastosowanie zaawansowanego procesu produkcyjnego oraz rozszerzonej procedury testowej pozwoliło firmie Gigabyte zaoferować płyty charakteryzujące się stabilnością działania, dostępną dotychczas w rozwiązaniach serwerowych.

Do dodatkowych zalet płyt z rodziny Black Edition możemy zaliczyć niezwykle wydajne oraz rozbudowane układy chłodzenia, zaawansowane układy zasilania, które w połączeniu z najwyższej jakości komponentami gwarantuje bardzo wysoką stabilność oraz znaczne możliwości OC. Fanów cyfrowej rozrywki zapewne ucieszy szeroka gama cyfrowych wyjść video ze wsparciem dla technologii 4K, jak również nowatorskie rozwiązania audio.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto