A A A

Nowe projektory NEC z serii ME

9 marca 2017, 12:00
NEC Display Solutions wprowadził na rynek serię projektorów ME, szczególnie dedykowanych do pracy grupowej. Są to kompaktowe, wielozadaniowe urządzenia, zaprojektowane z myślą o placówkach edukacyjnych oraz środowisku biurowym.
Nowe projektory NEC z serii ME

Szkoły i firmy poszukują technologii wzmacniającej współpracę i grupową naukę. Projektory z serii ME zostały wyposażone przez NEC w autorską funkcjonalność służącą do udostępniania ekranu podczas pracy zespołowej (MultiPresenter). Dzięki możliwości podłączenia do projektora za pomocą kabla LAN lub bezprzewodowo do 16 urządzeń jednocześnie, wbudowane funkcje MultiPresentera umożliwiają użytkownikom równoczesną współpracę i przesyłanie bezprzewodowo do projektora prezentacji z dowolnego urządzenia z systemem operacyjnym: Windows, MacOS, Android lub iOS. Do wyświetlenia własnych materiałów innym uczestnikom nie jest wymagany dostęp do Internetu, ani sieć bezprzewodowa.

Nowa seria ME oferuje czas pracy lampy wydłużony do 9000 godzin. Dodatkowo projektory są zgodne z ekologiczną filozofią NEC Green Vision dzięki technologii ECO Mode i funkcjom oszczędzania energii, takim jak szybkie uruchamianie i bezpośrednie wyłączanie. Wszystkie te czynniki zmniejszają całkowity koszt posiadania.

Dostępność

6 nowych modeli z serii ME o jasnościach 3000, 3300 oraz 3600 ANSI Lumenów i rozdzielczościach XGA i WXGA jest już dostępnych na polskim rynku. W najbliższych miesiącach w sprzedaży pojawią się również modele o jasności 4000 ANSI Lumenów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto