A A A

Nowe spojrzenie na mobilne pisanie

3 listopada 2010, 11:11
Nowe spojrzenie na mobilne pisanie

Klawiatura to urządzenie, które powstało z myślą o komputerach stacjonarnych. Dopiero później została ona zaadaptowana w laptopach i niektórych telefonach komórkowych. Część użytkowników skarży się, że korzystanie z klawiatury na dotykowym ekranie nie jest ergonomiczne. 8pen ma im pomóc.

Wraz z rozwojem dotykowych wyświetlaczy klawiatura przestała być najbardziej wygodnym sposobem notowania i edytowania smsów. Jakiś czas temu zaprezentowano nową technikę wprowadzania tekstu, nazwaną Swype – jednak i ona opierała się na tradycyjnym wzorze klawiatury. 8pen to propozycja dla posiadaczy smartfonów z Androidem, która całkowicie usuwa z ekranu wszelkie relikty przeszłości i stawia na kropkę. Pisanie przy użyciu tego narzędzia przypomina nieco wybieranie numerów w starych telefonach stacjonarnych.

Ponieważ jasne opisanie zasad działania 8pen mogłoby okazać się karkołomne, zachęcamy was do obejrzenia nowego narzędzia na filmie wideo. Nakładka będzie dostępna już niedługo dla wszystkich posiadaczy telefonów z Androidem 2.2 lub wyższym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto