A A A

Nowe tablety Motoroli w Polsce

2 marca 2012, 12:30
Nowe tablety Motoroli w Polsce

Motorola XOOM 2 i Motorola XOOM 2 Media Edition to dwa nowe tablety, które właśnie wkraczają na polski rynek.

Bazując na sukcesie poprzednika, Motorola wprowadza na polski rynek dwa nowe tablety: modele XOOM 2 i XOOM 2 Media Edition. Obie nowości charakteryzuje ponadprzeciętna wydajność, bogactwo rozrywkowych możliwości oraz wiele opcji personalizacji urządzenia. Tablety będą dostępne na rynku w marcu 2012.

Motorole XOOM 2 i XOOM 2 Media Edition działają w oparciu o system operacyjny Android 3.2, są napędzane przez dwurdzeniowe procesory 1,2 GHz i ekrany z warstwą ochronną Gorilla Glass. Co więcej, oba tablety posiadają aplikację MotoCast, która umożliwia strumieniowe odtwarzanie muzyki, zdjęć, filmów i dokumentów z komputera PC lub Mac, prosto na tablecie - bez żadnych dodatkowych narzędzi i kabli.

Motorola XOOM 2 została wyposażona w 10,1-calowy panoramiczny wyświetlacz HD oraz system operacyjny Android 3.2 Honeycomb. Wyświetlacz jest jaśniejszy i jeszcze bardziej wyrazisty, a kolory żywsze. Tablet został zaopatrzony w rozwiązania przydatne dla biznesu, takie jak wirtualna sieć prywatna (VPN), bezpieczne szyfrowanie danych i preinstalowaną aplikację QuickOffice.

Motorola XOOM 2 posiada również MOTOPRINT - aplikację, umożliwiającą bezprzewodowe drukowanie plików na drukarce sieciowej - bezpośrednio z tabletu. Następca Motoroli XOOM jest lżejszy od poprzednika o około 100 gramów i dodatkowo został pokryty nano-powłoką, która pomaga chronić przed skutkami zachlapania. Pojemna i wydajna bateria zapewni ponad 10 godzin odtwarzania materiałów wideo.

Motorola XOOM 2 Media Edition to poręczny i dobrze zaprojektowany tablet wyposażony w ekran o przekątnej 8.2 cala. Oprócz kompaktowych wymiarów XOOM 2 Media Edition waży mniej niż przeciętna książka. Ekran zoptymalizowany pod kątem rozrywki - posiada szerokie kąty widzenia - 178 stopni.

Tablet Motorola XOOM 2 Media Edition został jeszcze lepiej zoptymalizowany pod kątem wyświetlania grafiki i cechuje go o 20 proc. większa wydajność niż u poprzednika. Motorola XOOM 2 Media Edition może służyć także jako pilot do obsługi telewizora, kina domowego czy sprzętu audio. Wszystko dzięki preinstalowanej aplikacji, która umożliwia zaprojektowanie uniwersalnego pilota do obsługi urządzeń domowych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto