A A A

Nowe telewizory Sony trafiły do Polski

3 kwietnia 2018, 14:30
Sony XF83 z procesorem X1 4K HDR Processor, a także seria telewizorów XF70 4K HDR zadebiutowały na polskim rynku.
Nowe telewizory Sony trafiły do Polski

 

Modele XF83 wyposażone w procesor 4K HDR X1 to propozycja dla osób oczekujących dobrej jakości obrazu na dużym ekranie: 60- lub 70-calowym. W opisywanych telewizorach wykorzystano szereg technologii, które zwiększają realizm kolorystyki i kontrastów, ograniczają szumy i zakłócenia oraz wyostrzają, optymalizują i interpolują obraz, by wydobyć z niego dodatkowe szczegóły. Sprzęt Sony obsługuje zaawansowane komendy głosowe i platformę Android TV.

Telewizory 4K HDR XF83 mogą również służyć do gier, a miłośnikom kina i seriali pozwalają czerpać z zasobów takich serwisów, jak Google Play, Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube. Ekran otoczony jest wąską ramką, a pomysłowo zaprojektowana podstawa pozwala ukryć i rozprowadzić wszystkie przewody.

Natomiast XF70 są oferowane w czterech wersjach rozmiarowych (43, 49, 55 i 65 cali), dostosowanych do różnych wielkości i aranżacji domowych wnętrz. Aby zapewnić widzom jeszcze lepsze wrażenia, technologia 4K X-Reality PRO eksponuje szczegóły i zwiększa wyrazistość całego obrazu.

Nowości mają ma wbudowaną przeglądarkę internetową i nadaje się do oglądania seriali oraz filmów przesyłanych strumieniowo z popularnych serwisów, w tym Netflix i YouTube, które można włączyć jednym przyciskiem. Jak łatwo się domyślić, opisywane odbiorniki dobrze sprawdzą się w przypadku gier na konsolę PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.

Seria XF70, tak jak i XF83, pozwala ukryć przewody z podłączonego dekodera, odtwarzacza Blu-ray itp. w pomysłowo zaprojektowanej podstawie.

Telewizory 4K HDR Sony z serii XF83 i XF70 trafią do sprzedaży wiosną. Cena nie została podana.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto