A A A

Nowe wzmacniacze serii JBL Stage

11 września 2018, 10:00
Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe wzmacniacze serii JBL Stage. Linia obejmuje modele: JBL Stage 6002, JBL Stage 6004, JBL Stage 9004 oraz JBL Stage 3001.
Nowe wzmacniacze serii JBL Stage

Wzmacniacze serii JBL Stage dostępne są w różnych konfiguracjach i zawsze dostarczają odpowiednią moc do liczby kanałów, by wykorzystać pełny zakres brzmienia oraz bassu. Pomimo ich niewielkich rozmiarów, wyposażone zostały we wszystkie potrzebne wejścia oraz technologie kontroli. Wszystkie wzmacniacze JBL są łatwe w montażu i gwarantują niepowtarzalne doznania muzyczne!

JBL Stage 6002 to wzmacniacz samochodowy 2 x 60 W RMS przy 4 Ohmach oraz 2 x 70 W RMS przy 2 Ohmach. Jego moc maksymalna to 280 W. Posiada wbudowaną zwrotnicę oraz bass EQ - wbudowaną regulację podbicia basu. Wyposażono go również w ochronę przed zwarciem, temperaturą, przepięciem i podnapięciem. Dostępny jest w kolorze czarnym. Sugerowana cena detaliczna to 429 zł

JBL Stage 6004 to wzmacniacz 4 x 60 W RMS przy 4 Ohmach oraz 4 x 70 W RMS przy 2 Ohmach. Jego maksymalna moc to 560 W. Posiada wbudowaną zwrotnicę oraz bass EQ - wbudowaną regulację podbicia basu. Wyposażono go również w ochronę przed zwarciem, temperaturą, przepięciem i podnapięciem. Dostępny jest w kolorze czarnym. Sugerowana cena detaliczna to 549 zł.

Wzmacniacz JBL Stage 9004 to 4 x 90 W RMS przy 4 Ohmach oraz 4 x 110 W RMS przy 2 Ohmach. Jego maksymalna moc to 880 W. Posiada wbudowaną zwrotnicę oraz bass EQ - wbudowaną regulację podbicia basu. Wyposażono go również w ochronę przed zwarciem, temperaturą, przepięciem i podnapięciem. Dostępny jest w kolorze czarnym. Sugerowana cena detaliczna to 649 zł.

JBL Stage 3001 to wzmacniacz samochodowy 1 x 300 W RMS. Jego maksymalna moc to 600 W. Posiada wbudowaną zwrotnicę oraz bass EQ - wbudowaną regulację podbicia basu. Wyposażono go również w ochronę przed zwarciem, temperaturą, przepięciem i podnapięciem. Dostępny jest w kolorze czarnym. Sugerowana cena detaliczna to 549 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto