A A A

Nowy iPhone w połowie września?

29 maja 2014, 07:50
Bazując na ubiegłorocznych ruchach Apple, można było założyć, że nowy iPhone zostanie zaprezentowany światu już 19 września. Niemiecki operator Deutsche Telekom potwierdził te przypuszczenia.
Nowy iPhone w połowie września?

Niemcy zawsze były krajem, w którym premiera nowych smartfonów Apple zawsze odbywały się tego samego dnia, co w USA. Do tej pory rozważano dwie daty - 12 i 19 września. Teraz, bardziej realny jest ten drugi termin. Informacje, które uzyskał niemiecki operator Deutsche Telekom pochodzą podobno bezpośrednio ze źródeł związanych z Apple.

19 września 2014 r. to piątek, czyli dzień tygodnia, w którym gigant z Cupertino zazwyczaj wprowadza na rynek nowe urządzenia. Poprzednie modele miały swoje premiery w tym samym okresie. iPhone 5 miał premierę w piątek, 21 września 2012 r., podczas gdy modele 5S i 5C udostępniono do sprzedaży rok później, 20 września, również w piątek.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto