A A A

Nowy sensor Samsunga - Full HD i 1000 klatek

20 września 2017, 13:05
dział mobilny Samsunga rozpoczął prace nad sensorem CMOS, który, w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku, składa się z trzech warstw. Dzięki obecności dodatkowej pamięci DRAM pomiędzy standardowymi dwoma warstwami, sensor będzie mógł znacznie wydajniej przechwytywać obraz - informuje portal Android Authority,
Nowy sensor Samsunga - Full HD i 1000 klatek

Według pierwszych przecieków, układ sensor Samsunga ma być w stanie rejestrować wideo w jakości Full HD przy 1000 klatkach na sekundę. To znacznie lepsze osiągi niż w przypadku wynalazku Sony, który może nagrywać filmy w rozdzielczości 720p, przy 960 klatkach na sekundę.

Jeśli rzeczywiście, Samsungowi uda się osiągnąć taki rezultat, możemy spodziewać się trybu slow motion, który będzie wyglądał jeszcze lepiej, niż ten obecny w Sony Xperii XZ Premium.

Nowy sensor ma zostać przygotowany jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej zostanie on więc zastosowany po raz pierwszy w Samsungu Galaxy S9, którego premiera odbędzie się w marcu 2018.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto