A A A

Nowy sterownik Game Ready dla kart GeForce

6 czerwca 2018, 07:20
Firma NVIDIA opublikowała nowy sterownik Game Ready, zoptymalizowany dla gier Jurassic World: Evolution oraz Vampyr.
Nowy sterownik Game Ready dla kart GeForce

Gra Jurassic World Evolution to produkcja przygotowana dla wszystkich fanów filmów "Jurassic Park" lub "Jurassic World". Pozwala ona wcielić się w zarządcę i stworzyć swój własny park Dino-rozrywki. Gra pojawi się już 12 czerwca.

Zgoła inną produkcją jest Vampyr francuskiego studia DONTNOD Entertainment. Jest to mroczna gra RPG o wampirach w której walcząc z własną klątwą przenosimy się do Londynu w 1918 roku.

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Sterowniki Game Ready posiadają również certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Nowe sterowniki można pobrać ze strony producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto