A A A

OMEN Obelisk Desktop – wydajny komputer dla gracza

31 sierpnia 2018, 10:00
Marka HP zaprezentowała komputer stacjonarny, który jako jeden z pierwszych będzie wyposażony w karty graficzne z serii NVIDIA GeForce RTX 20xx.
OMEN Obelisk Desktop –  wydajny komputer dla gracza

Desktop OMEN Obelisk

Najnowszy komputer stacjonarny OMEN został zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności i możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu komputer może nadążać za najnowszymi i coraz bardziej wymagającymi grami.

OMEN Obelisk wyróżnia się między innymi:

- Przemyślana konstrukcja: Czarna obudowa, która spełnia standardy microATX z beznarzędziowym dostępem do wnętrza, beznarzędziowym wyjmowaniem dwóch dysków 3,5", obsługą pełnowymiarowych kart graficznych i miejscem na standardowy zasilacz ATX. Wspomaganie grania online za pomocą funkcji OMEN Command Center do ustawiania priorytetów zadań sieciowych i wykorzystania dwóch jednoczesnych strumieni danych. Ponadto, gracze otrzymują dostęp do OMEN Game Stream, aby wykorzystać moc OMEN Obelisk i grać w gry na dużym ekranie telewizora za pośrednictwem obsługiwanego urządzenia.

- Światowej klasy moc i pamięć masowa: Zadziwiająco realistyczny obraz dzięki NVIDIA GeForce RTX 2080, napędzany przez zupełnie nową architekturę NVIDIA Turing, aby zapewnić nowy poziom realizmu, szybkości i immersji. Procesory Intel Core i+3 8 generacji z maksymalnie sześcioma rdzeniami4 lub do ośmiu rdzeni w procesorach AMD Ryzen drugiej generacji. Elastyczny wybór opcji pamięci masowej obejmuje dysk PCIe NVMe SSD, podwójną pamięć masową (SSD + HDD), potrójną (SSD + 2 dyski twarde), pojedynczy dysk twardy lub pamięć HDD + Intel Optane do przyspieszenia pamięci masowej5.

- Integracja z HyperX: HyperX od wielu lat dostarcza doceniane przez graczy pamięci RAM, sprawdzające się w intensywnych grach i wielozadaniowości. Każdy komputer OMEN Obelisk będzie wyposażony w pamięć HyperX FURY DDR4-2666 o pojemności do 32 GB, charakteryzującą się asymetryczną konstrukcją oraz stylowym, niskoprofilowym radiatorem.

- Skuteczna wentylacja: Rozbudowana wentylacja na górze, na dole i z boku wykorzystuje przemyślane rozmieszczenie komponentów do wytworzenia optymalnego przepływu powietrza - z zasilaczem w dolnych partiach obudowy oraz opcjonalnym, zdejmowanym filtrem przeciwpyłowym. System chłodzenia wykorzystuje zarezerwowane miejsce w górnej części obudowy na dodatkowy wentylator 120 mm lub chłodzenie cieczą 120 mm dla tych, którzy chcą zmaksymalizować wydajność cieplną.

- Możliwość personalizacji: Możliwość wybrania dowolnego koloru z programowalnym przednim logo RGB oraz dodatkowym podświetleniem RGB obudowy. Opcjonalny panel boczny z hartowanego szkła z przezroczystą powłoką ochronną EMI. Panel boczny z hartowanego szkła umożliwia podejrzenie podzespołów i docenienie skrupulatnie prowadzonych kabli i spójności elementów wewnętrznych. OMEN Command Center umożliwia graczom dostosowanie maksymalnie dwóch stref i wybór jednego z pięciu trybów podświetlenia.

Desktop OMEN Obelisk ma być dostępny w regionie EMEA we wrześniu w cenie od 899 euro (3999 zł).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto