A A A

Obudowy ze zintegrowaną baterią

3 października 2013, 12:40
Obudowy ze zintegrowaną baterią

mophie prezentuje kolejne modele obudów ze zintegrowaną baterią do telefonów z systemem Android. Tym razem firma oddaje w ręce konsumentów akumulatory do Samsunga Galaxy S4 i HTC One.

Obudowy mophie były przez długi czas akcesoriami dedykowanymi do iPhone’ów. Kalifornijski producent nie pozostaje jednak obojętny wobec rosnących udziałów w rynku platformy Google. Najnowsze „androidowe dzieci” mophie, obudowy z baterią do HTC One oraz Samsung Galaxy S4, są już dostępne w Polsce.

Bateria z obudową do najnowszego smartfona firmy Samsung to 80% więcej mocy (2300 mAh) w stosunku do standardowej baterii, natomiast do HTC One aż 100% (2500 mAh). Ale to nie wszystko. Dodatkowo, mophie daje możliwość łatwego zsynchronizowania telefonu z komputerem podczas ładowania baterii zewnętrznej przez złącze USB.

Obudowy mophie to nie tylko wzmocnienie baterii smartfona, to również wyjątkowa ochrona i zabezpieczenie telefonu przed skutkami upadków, zarysowaniami i wstrząsami. Funkcje ochronne nie kolidują jednocześnie z designem One i S4, ponieważ nowe mophie to przede wszystkim prostota i oraz smukły kształt.

Wszystkie modele mophie Juice Pack – Air, Plus, Helium – współpracują z najnowszym modelem iPhone’a 5S.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto