A A A

Ochrona samochodu w wielofunkcyjnym lusterku

25 września 2018, 10:00
VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych, wprowadził na rynek wielofunkcyjne lusterko z pięciocalowym ekranem, które zastąpi wideorejstrator oraz kamerę cofania.
Ochrona samochodu w wielofunkcyjnym lusterku

Lusterko z wideorejestratorem DVR-195 od VORDON, dysponuje szerokokątną przednią kamerą z 170° polem widzenia, której nie umknie żadne wydarzenie na drodze. Nagrywany obraz można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika, począwszy od rozdzielczości nagrywanego wideo (w tym możliwość nagrywania w jakości Full HD 1080p), po częstotliwość wygaszania ekranu. Obraz jest zapisywany na karcie microSD do 32 GB. Dzięki funkcji WDR, czyli szerokiemu zakresowi dynamiki rejestrowanego obrazu, można dostosować go do panujących warunków. Nad jakością rejestrowania czuwa również funkcja HDR. Obraz przekazywany do kamery zostaje poddany obróbce cyfrowej, niwelując przy tym efekty takie jak prześwietlenie czy mocny kontrast. Dzięki temu z dużą dokładnością zostaną zarejestrowane, np. tablice rejestracyjne nadjeżdżających samochodów, niezależnie od pory dnia. Kamera umożliwia zapis w pętli, oznacza to, że starsze filmy są usuwane a w ich miejsce nagrywane są nowe, bez względu na aktualną pojemność karty pamięciowej.

Dostępne funkcje:

- nagrywanie automatyczne oraz ręczne;

- wykonywanie fotografii;

- automatyczne nagrywanie kolizji (wideorejstrator automatycznie zapisuje materiał ze zdarzenia drogowe);

- umożliwia ciągłe nagrywanie (w pętli) bez względu na aktualną pojemność pamięciowej karty;

- odtwarzanie;

- obraz z tylnej kamery podczas cofania wyświetlany na dostosowanym monitorze;

- łatwy montaż, który umożliwia zastosowanie urządzenia w każdym aucie.

Urządzenie dostępne jest już od 299 zł z gwarancją na 3 lata.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto