A A A

Odmłodzona oferta Rimage

21 lutego 2013, 08:42
Odmłodzona oferta Rimage

W ofercie Alstor znalazły się nowe modele duplikatorów płyt CD/DVD/Blu-ray firmy Rimage.

Wśród produktów, które przeszły „face lifting” znalazł się najmniejszy z dostępnych modeli Rimage 2000i. Nową wersję wyposażono w oprogramowanie sieciowe Rimage Software Suite – Network i port USB 3.0. Opcjonalnie dostępne jest oprogramowanie DiscFlow Software for Mac i nagrywarki BD, tak więc jest to najlepiej wyposażony duplikator typu desktop na rynku.

Rimage 3410 to jeden z najtańszych modeli z drukarką termiczną w ofercie producenta. Jego odpowiednikiem z wbudowanym komputerem jest model 5410N. W modelu tym zintegrowano w pełni funkcjonalny komputer z systemem Windows 7, procesorem Intel Core i3 i 4GB pamięci RAM, umożliwiający udostępnienie duplikatora w sieci, korzystanie z lokalnych aplikacji i zwiększający przepustowość. System zaprojektowano z myślą o umieszczeniu w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki wbudowanemu komputerowi i mniejszej ilości podłączeń/kabli, 5410N ma większą wydajność, może szybciej wyprodukować płyty i zajmuje mniej miejsca niż model 3410.

Systemy publikacji płyt Rimage Producer IV to już standard dla każdego, kto zajmuje się produkcją profesjonalnych płyt CD, DVD i Blu-ray Discs. W systemach z serii Producer IV znajdują się pełnokolorowe i monochromatyczne drukarki termiczne, oferujące najwyższej jakości nadruki. Zaprojektowane do pracy w trybie 24/7, umożliwiają automatyczną produkcję dużych nakładów personalizowanych płyt. Dzięki temu, można jeszcze szybciej wykonać płyty w pełni odpowiadające potrzebom klientów.

Odnowione zostały również systemy Copy Station. Zbudowane w oparciu o modele 5410N i 8200N posiadają dodatkowo wbudowany aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu możliwe jest kopiowanie nie tylko zawartości, ale również nadruku na płytach. W modelu 8200N Copy Station zastosowano drukarkę oferującą najwyższą na rynku rozdzielczość nadruku – 600 dpi.

W ofercie Alstor dostępne są również zestawy oryginalnych taśm drukujących i najwyższej jakości nośników - Rimage Media Kit. Producent zapewnia, że korzystanie z nich gwarantuje, że wykonane płyty będą trwałe i estetyczne.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto