A A A

Ogólnoświatowa premiera Huawei Ascend G300

2 marca 2012, 08:49
Ogólnoświatowa premiera Huawei Ascend G300

Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił, że smartfon Huawei Ascend G300 będzie dostępny na rynkach europejskich i w Nowej Zelandii, w pierwszej kolejności dla klientów sieci Vodafone już od kwietnia br.

Huawei Ascend G300 to najnowszy smartfon plasujący się pomiędzy modelami ze średniej i najwyższej półki. Telefon posiada procesor 1Ghz, ponad 2GB pamięci RAM i baterię litowo-jonową 1500 mAh. Dzięki temu Huawei Ascend G300 oferuje obsługę najnowszych gier i aplikacji, pozwalając każdemu użytkownikowi na dostęp do świata mobilnych multimediów.

Huawei Ascend G300 wyposażono w systemem operacyjny Android 2.3. Smartfon, którego aktualizacja – Ice Cream Sandwich – zaplanowana jest już na początek lata.

- Cieszymy się z tego, że to nasi klienci jako pierwsi będą mogli korzystać z Huawei Ascend G300. Doskonale wpisuje się to w strategię naszej firmy, której celem jest zapewnienie jak największej liczbie osób dostępu do najwyższej jakości usług – powiedział Peter Becker-Pennrich, prezes działu Terminals Marketing w Vodafone Group.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto