A A A

Omnia M - nowy Windows Phone w ofercie Samsunga

18 lipca 2012, 09:00
Samsung rozszerza swoją ofertę smartfonów o kolejne urządzenie wyposażone w najnowszy system operacyjny Microsoftu - Windows Phone w wersji 7.5.
Omnia M - nowy Windows Phone w ofercie Samsunga

Samsung rozszerza swoją ofertę smartfonów o kolejne urządzenie wyposażone w najnowszy system operacyjny Microsoftu - Windows Phone w wersji 7.5.

Samsung OMNIA M ma 10,5 mm grubości oraz wygięty ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cali. Gwarantuje on wierne odwzorowanie kolorów oraz dobrą czytelność w pełnym słońcu. Dodatkowo zapewnia oszczędność baterii o 20%. Na pokładzie nie mogło zabraknąć aparatu z autofocusem o matrycy 5 MPix oraz modułów transmisji danych, w tym HSDPA (do 7,2 Mbps), Bluetooth 2.1, microUSB 2.0 oraz łączność WiFi. Pobrane i przesłane treści będziemy mogli zapisać w pamięci telefonu o pojemności 4GB. O długie korzystanie z funkcji telefonu dba bateria o pojemności 1500 mAh.

Nowy smartfon został wyposażony w funkcję AllShare, która umożliwia współdzielenie plików multimedialnych między różnymi urządzeniami Samsung, w tym telewizorem, laptopem czy też aparatem fotograficznym.

System operacyjny Windows Phone ma charakterystyczny interfejs Metro, wyróżniający się aktywnymi kaflami, odpowiadającymi poszczególnym funkcjom oraz zainstalowanym w telefonie aplikacjom. Wśród tych elementów warto podkreślić Office Mobile, czyli mobilny pakiet Microsoft Office oraz dostęp do usług Xbox LIVE, znanych z konsoli Xbox. Wraz z Omnią M użytkownik może korzystać z ponad 100 000 aplikacji w Marketplace.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 999zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto