A A A

Oryginalny smartfon marki Turing

2 sierpnia 2018, 10:00
Znana ze swych ekscentrycznych produktów, firma Turing zaprezentowała ciekawego smartfona oznaczonego jako HubblePhone.
Oryginalny smartfon marki Turing

Turing HubblePhone to sprzęt nazwany na część popularnego teleskopu znajdującego się w przestrzeni kosmicznej. Sam sprzęt posiada trzy ekrany oraz kamerę o rozdzielczości 60 megapikseli, a także wycięcie w wyświetlaczu.

To jeszcze jednak nie koniec. HubblePhone miałby bez problemu posłużyć do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, byłby konsolą do gier, a także zostałby naszpikowany algorytmami sztucznej inteligencji.

Sam projekt pozostaje na razie w fazie prototypu. W kontekście specyfikacji HubblePhone miałby korzystać z procesora Qualcomm Snapdragon 855, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Na pokładzie urządzenia użytkownicy mieliby do czynienia również z dwoma akumulatorami.

Cena? Zaledwie 2749 dolarów, czyli około 10 tysięcy złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto