A A A

Osobisty trener psów w Twojej kieszeni

3 listopada 2021, 14:00
Aplikacja Sniffy pomaga opiekunom psów prowadzić spersonalizowane, profesjonalne szkolenie.
Osobisty trener psów w Twojej kieszeni

Z indywidualnym podejściem

Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na urządzenie z Androidem lub iOS-em, by rozpocząć treningi ze swoim czworonogiem. W dodatku lekcje można dostosować do własnych potrzeb oraz do umiejętności, wieku czy nawet temperamentu psa. Do wyboru są m.in. szkolenia: „Podstawowe maniery", „Grzeczne chodzenie" i „Niezawodna pomoc". Są również treningi dotyczące różnych zachowań, np. skakania przez przeszkody oraz specjalne kursy, jak „Pierwsze lekcje szczeniąt" czy te przygotowane z myślą o energicznych psach, które potrzebują więcej ruchu.

 

Oglądaj i ucz się

Każdy kurs rozpoczynamy od zapoznania się z tutorialem, w którym znajdziemy liczne wskazówki i rady. Trening prowadzimy zgodnie ze swoim rytmem, a postępy zaznaczamy w aplikacji. Gdy szkolenie zostanie ukończone, można nawet otrzymać certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. W razie wątpliwości użytkownicy mogą kontaktować się z profesjonalnymi trenerami (bezpośrednio z poziomu aplikacji lub poprzez e-maile). Dotychczas z programu Sniffy skorzystało 4 tys. osób.

fot. Sniffy


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto