A A A

Otul się dźwiękiem z głośnikami Logitech

18 września 2008, 12:47
Otul się dźwiękiem z głośnikami Logitech

Logitech wprowadza na rynek nowy zestaw głośników oznaczony symbolem Z-5, który emituje przestrzenne brzmienie, napełniające pomieszczenie wyjątkowo wyraźnym i czystym dźwiękiem.

Standardowe głośniki w zestawie 2.0 skupiają dźwięk w jednym kierunku. W nowym produkcie Logitecha zastosowano technologię dwukierunkowej emisji (forward-and backward-firing drivers), która odpowiada za transmisję brzmienia w każdym kierunku. Zestaw Z-5 łączy się z komputerem za pośrednictwem portu USB, dzięki czemu głośniki nadają się zarówno do komputerów klasy PC, jak i Mac. W komplecie znajdziemy również bezprzewodowy pilot ułatwiający zarządzanie i sterowanie. Głośniki Z-5 trafią do sprzedaży w najbliższych dniach, a ich sugerowana cena to 319 zł.

Źródło: Logitech


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto