A A A

PG SPECTRIX D40 - nowe pamięci ADATA

27 lipca 2017, 07:10
ADATA zaprezentowała nowe moduły RAM dedykowane dla modderów i overclockerów. Wydajne kości pamięci zostały uzupełnione o autorski radiator z diodami LED RGB, zgodnymi z oprogramowaniem ASUS AURA Sync.
PG SPECTRIX D40 - nowe pamięci ADATA

Bardzo ważny w przypadku nowego modelu pozostaje spory potencjał do podkręcania taktowania. Dzięki radiatorowi z efektywnym systemem odprowadzania ciepła i 10-warstwowemu PCB, moduły XPG Spectrix mogą działać z taktowaniem nawet 4000 MHz, nie wymagając przy tym dodatkowego systemu chłodzenia. Osiągane wyniki mogą się jednak różnić w zależności od zamontowanej płyty głównej oraz BIOS-u.

XPG SPECTRIX D40 wyróżnia się spośród innych modeli obecnością podświetlenia LED RGB, które jest w pełni kompatybilne z oprogramowaniem ASUS AURA Sync. Umożliwia ono użytkownikom płyt ASUS zarządzanie jasnością i kolorem podświetlenia oraz innymi opcjami dodatkowymi.

Nowe pamięci dostępne są w pojemnościach od 8 do 32 GB, w zestawach single, dual oraz quad channel (pojedynczo oraz po dwa lub cztery moduły). Zależnie od modelu, oferują one taktowania bazowe od 2400 do 3200 MHz oraz pełne wsparcie dla technologii Intel XMP 2.0. Kości są również kompatybilne z platformami Intel X299, podstawkami AMD AM4 oraz układami z serii Ryzen.

Wszystkie modele XPG SPECTRIX D40 objęte są wieczystą gwarancją producenta - firmy ADATA. Pamięci pojawią się w Polsce jeszcze w sierpniu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto