A A A

Pamięć przenośna od Kingmaksa

12 sierpnia 2008, 11:44
Pamięć przenośna od Kingmaksa

Prężnie rozwijająca się firma Kingmax zaprezentowała nową rodzinę pamięci flash – PD07, które dołączą do serii nośników U-drive. Producent zaoferuje pendrive'y w następujących pojemnościach: 1, 2, 4, 8 i 16 GB.

Wymiary przenośnych dysków to 18x62x9,2 mm. Kolor obudowy zależny będzie od wybranej pojemności: 1 GB (brązowy), 2 GB (jaspis), 4 GB (czerwony), 8 GB (turkusowy) i 16 GB (niebieski). Produkt będzie zgodny z normą RoHS, technologią Microsoft ReadyBoost i zaoferuje wieczystą gwarancję. Wsparcie dla wielu partycji sprawi, że zarządzanie danymi będzie wygodniejsze. Ponadto użytkownik może utworzyć dwie strefy plików: publiczną i prywatną, chronioną hasłem. Nośniki będą kompatybilne z USB 2.0 i 1.1. Na razie producent nie ujawnił cen produktów.

Źródło: TechConnect


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto