A A A

Pazerna na adresy

17 września 2007, 13:48
Pazerna na adresy

Pewna Chinka, Zheng Qingyin, która zarejestrowała aż 10 tysięcy adresów internetowych w domenie "eu", została pozwana do sądu przez organizację European Registry for Internet Domains. EURid zarzuca kobiecie, że dokumenty, którymi się posługiwała podczas rejestracji adresów, a które stwierdzają, iż mieszka ona w Londynie, są fałszywe.

Zheng Qingyin zwróciła na siebie uwagę EURid liczbą adresów, które zarejestrowała. Jak podkreślają przedstawiciele organizacji, jeszcze nigdy pojedyncza osoba nie zarejestrowała nawet w połowie tylu adresów, co Chinka. EURid zdecydował, że do końca zakończenia procesu rzeczone domeny będą zamrożone. Na wieść o tym Zheng Qingyin pozwała organizację do sądu.

Źródło: AFP


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto