A A A

Pierwsza cyfrowa ramka z OLED i WiFi

18 września 2008, 12:53
Pierwsza cyfrowa ramka z OLED i WiFi

Kodak zaprezentował pierwszą na świecie ramkę cyfrową korzystającą z technologii OLED (Organic Light Emitting Diode) oraz WiFi. Produkt wyposażono w 7,6-calowy ekran pozwalający na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 800x480 pikseli.

Ramka charakteryzuje się bardzo wysokim kontrastem 30 000:1 oraz kątem widzenia do 180 stopni. Pliki możemy umieścić na wbudowanej pamięci o pojemności 2 GB lub dołączyć na zewnętrznych kartach pamięci. O jakość obrazu zadba technologia Kodak Image Science oraz Kodak Perfect Touch, która automatycznie poprawi jasność, kontrast i kolory.

Bezprzewodowa funkcja umożliwia wyświetlanie obrazów, filmów oraz odtwarzanie muzyki, które przechowywane są na komputerze oddalonym od cyfrowej ramki. Ponadto dzięki WiFi w szybki sposób możemy opublikować nasze zdjęcia i filmy w internecie oraz przeglądać różne witryny.

Nowa ramka cyfrowa Kodaka pojawi się w sprzedaży w listopadzie, a jej sugerowana cena to aż 999 dolarów.

Źródło: Kodak


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto