A A A

Pierwsze szczegóły EOS-a 50D

22 sierpnia 2008, 12:50
Pierwsze szczegóły EOS-a 50D

Pojawiły się pierwsze wycieki dotyczące parametrów nowej lustrzanki Canona, EOS 50D. Informacje zostały opublikowane na stronie chińskiego oddziału producenta.

Nowy model zaoferuje matrycę CMOS 15,1 megapiksela umożliwiającą wykonanie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 4752x3168 pikseli, czułość ISO w przedziale 100–12 800, 9-punktowy autofokus oraz 3-calowy wyświetlacz LCD mający aż 920 tys. punktów. Bufor lustrzanki będzie w stanie pomieścić do 16 plików RAW lub 60 zdjęć w formacie JPEG. Ponadto wśród cech wymieniono redukcję pyłu, obsługę zdjęć seryjnych do 6,3 klatki na sekundę oraz automatyczne dostrajanie jasności.

Pełną specyfikację, która wyciekła z chińskiego oddziału i szybko została usunięta z oficjalnej strony producenta, można znaleźć na stronie Photography Bay. Na razie nie wiadomo, kiedy aparat trafi do sklepów i jaka będzie jego cena.

 

Źródło: Photography Bay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto