A A A

Pierwszy router brzegowy certyfikowany przez Thread

1 sierpnia 2018, 07:50
D-Link i Silicon Labs poinformowały, że router brzegowy DSH-G300-TBR pomyślnie przeszedł testy zgodności ze specyfikacją i interoperacyjnością ekosystemu Thread. Dzięki temu jest to pierwsza certyfikowana centralka zaprojektowana zgodnie z założeniami Thread.
Pierwszy router brzegowy certyfikowany przez Thread

Użyta w DSH-G300-TBR technologia mesh Thread zapewnia bezpieczeństwo i stabilność połączeń z Internetem oraz urządzeniami tworzącymi system inteligentnego domu w ramach samonaprawiającej się sieci mesh, oferując niezawodne połączenia przy mniejszym poborze mocy.

Router brzegowy Thread od D-Linka wspiera Thread, Zigbee, Bluetooth 5, sieć mesh Bluetooth oraz inne protokoły. DSH-G300-TBR ułatwia tworzenie mostów IP między sieciami mesh i Internetem zapewniając bezpieczeństwo w warstwie sieciowej i aplikacji.

- Z dużym zadowoleniem przyjęliśmy opracowanie pierwszego na świecie routera brzegowego D-Linka zgodnego z certyfikatami Threat, co jest kamieniem milowym dla urządzeń IoT - powiedział Daniel Cooley, Senior Vice President and Chief Strategy Officer w Silicon Labs. - D-Link ma duże doświadczenie w opracowywaniu produktów zapewniających bezpieczne połączenia, także cieszymy się, że nasza wiodąca w branży technologia Wireless Gecko umożliwi dostępność rozwiązań D-Linka na wielu rynkach i w wielu zastosowaniach.

Router DSH-G300-TBR zostanie zaprezentowany w dniach 16-18 października 2018r. w Monachium na zbliżającym się spotkaniu członków Thread Group.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto