A A A

Plantronics Voyager 8200 Uc - słuchawki, które nie boją się hałasu

17 lipca 2017, 10:40
Marka Plantronics wprowadza na rynek Voyager 8200 UC, urządzenie należące do segmentu stereofonicznych słuchawek Bluetooth z wbudowanym mikrofonem. Urządzenie posiada technologię pasywnej i aktywnej redukcji hałasu.
Plantronics Voyager 8200 Uc - słuchawki, które nie boją się hałasu

Voyager 8200 UC to pierwsze biznesowe słuchawki stereo z pozbawionym wysięgnika, podwójnie sparowanym mikrofonem, zapewniającym optymalną transmisję głosu. Zostały wyposażone w dwustopniowy tryb aktywnej redukcji szumów oraz technologię inteligentnych czujników.

Voyager 8200 UC jest przeznaczony zarówno dla mobilnych szefów, którzy muszą pozostawać w stałym kontakcie, jak i pracowników biur o otwartym planie, którzy zmagają się z dekoncentrującymi czynnikami i hałasem. Z badań przeprowadzonych w 2016 roku przez Oxford Economics wynika, że pracownicy wskazują możliwość skupienia się na swoich zadaniach bez zakłóceń jako jeden z priorytetów, a prawie 40 proc. z nich podejmuje działania mające na celu złagodzenie hałasu w miejscu pracy. Popularność biur zaprojektowanych na bazie otwartego planu oraz elastycznych form zatrudnienia sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania pomagające zapobiegać szkodliwemu wpływowi hałasu i problemom z koncentracją.

„W czasach gdy pracowników cechuje duża mobilność, gotowość do zapewnienia personelowi możliwości skupienia się na wykonywanych zadaniach, staje się priorytetem." - powiedział Gavin Sear, global product marketing manager w firmie Plantronics.

Voyager 8200 UC oraz wprowadzony niedawno na rynek Voyager 3200 UC mogą być w pełni zarządzane za pośrednictwem usługi Plantronics Manager Pro, która pozwala na wgląd w ustawienia, użytkowanie, rozmowy oraz analizę akustyczną. Dzięki nowej funkcji raportów w ramach analizy połączeń oraz monitorowaniu użytkowania szefowie IT mają możliwość identyfikowania użytkowników, którzy prowadzą najmniej rozmów. Jest to możliwe za sprawą rejestrowania połączeń Bluetooth pomiędzy słuchawkami a adapterem Plantronics BT600.

Dodatkowo Voyager 8200 UC posiada:

• Cztery podwójnie sparowane wielokierunkowe mikrofony, aby wychwytywać głos użytkownika, jednocześnie eliminując hałas otoczenia. Pozbawiona wysięgnika mikrofonu konstrukcja zapewnia krystaliczny dźwięk i doświadczenie użytkownika dopasowane do potrzeb klientów biznesowych
• Ulepszone alerty głosowe informują o tym, kto dzwoni, wyłączonym mikrofonie oraz stanie połączenia
• Czas pracy akumulatora pozwala na słuchanie muzyki przez 24 godziny, a przewód audio 3,5 mm jest idealnym rozwiązaniem podczas lotu
• Certyfikat Microsoft Skype for Business i jest kompatybilny z Cisco Jabber i innymi softfonami
• Możliwość parowania z komputerami Windows i Mac dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, a także licznymi telefonami IP za pośrednictwem procesora audio Plantronics BT600 USB oraz telefonami i tabletami z systemem iOS i Android
• Bezprzewodowy zasięg do 30 m we współpracy z urządzeniami Bluetooth klasy 1.
• Inteligentne czujniki rozpoznają, kiedy słuchawki są założone - automatycznie zatrzymują dźwięk, gdy zostają zdjęte i kontynuują odtwarzanie po ich ponownym założeniu.

Voyager 8200 UC, należący do rodziny produktów Plantronics Voyager, z końcem lipca 2017 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych, a od początku września w pozostałych regionach.

Ceny i dostępność

Voyager 8200 UC dostępny jest w kolorach czarnym (diamond black) i białym (buff white) u autoryzowanych partnerów w cenie €349.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto