A A A

Platinet Crude – stylowy głośnik bezprzewodowy

21 lipca 2018, 10:00
CRUDE to 30-watowy głośnik bezprzewodowy zamknięty w obudowie wzorowanej na klasycznych wzmacniaczach gitarowych. Sprzęt umożliwia też odtwarzanie muzyki przez złącze AUX, a także port USB.
Platinet Crude – stylowy głośnik bezprzewodowy

Platinet CRUDE to konstrukcja wyposażona w dwa głośniki o łącznej mocy 30 W, które zapewniają czysty i dynamiczny dźwięk z wyrazistym podkreśleniem basów. Analogowe pokrętła trybu i głośności sprawiają, że obsługa jest jeszcze bardziej precyzyjna. Wbudowany akumulator o pojemności wynoszącej aż 5400 mAh pozwala na kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Łączność Bluetooth 4.0 umożliwia bezprzewodową pracę w odległości nawet do 10 metrów od podłączonego urządzenia. Użytkownik ma do dyspozycji również port USB pozwalający na współprace z zewnętrznymi nośnikami pamięci (np. pendrive), a także 3,5-milimetrowe złącze AUX, do którego można podłączyć odtwarzacze multimedialne, które nie posiadają łączności Bluetooth.

Na obudowie Platinet CRUDE zastosowano materiał imitujący skórę. Maskownica głośników została pokryta szarą plecioną tkaniną. Wszystkie przyciski oraz złącza umieszczono na górnej powierzchni, dzięki czemu obsługa jest jeszcze wygodniejsza.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 299,90 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto