A A A

Plustek OpticSlim 1180 – wydajny skaner dokumentów formatu A3

21 lutego 2014, 09:10
Firma Modecom – oficjalny dystrybutor urządzeń skanujących marki Plustek w Polsce – wprowadza do swojej oferty kolejny skaner – OpticSlim 1180 – przeznaczony do skanowania druków o dużym formacie A3, takich jak plakaty, duże fotografie, czy mapy.
Plustek OpticSlim 1180 – wydajny skaner dokumentów formatu A3

Plustek OpticSlim 1180 to najnowsza propozycja płaskiego skanera w ofercie firmy Modecom. Urządzenie przeznaczone jest do użycia we wszystkich instytucjach w których przetwarzane są na format cyfrowy dokumenty formatu A3. Zastosowana w konstrukcji urządzenia wysokiej jakości, nowoczesna matryca typu CIS, pozwala uzyskać bardzo wysoką rozdzielczość zeskanowanych materiałów (nawet do 1200 dpi).

Skaner Plustek OpticSlim 1180 dzięki kompaktowej i smukłej konstrukcji zajmuje znacznie mniej miejsca na biurku niż inne tego typu urządzenia skanujące dokumenty w formacie A3. Dodatkowo w celu maksymalnego zautomatyzowania procesu skanowania, na jednym z boków skanera zostały umieszczone cztery programowalne przyciski. Przyciski te można zaprogramować, żeby za jednym naciśnięciem wykonywały najczęściej wykorzystywane podczas skanowania czynności, takie jak: Skanowanie, E-mail, OCR, PDF.

Źródłem w światła w skanerze OpticSlim 1180 są wysokiej klasy diody LED, które oprócz energooszczędnej funkcji, pozawalają uzyskać żywsze oraz głębsze barwy w zeskanowanych materiałach.

Dołączony do urządzenia bogaty pakiet oprogramowania zawiera m.in. narzędzia do przetwarzania obrazu, zarządzanie dokumentami, tworzenia plików PDF, dokładnego optycznego rozpoznawania znaków (OCR). Skaner wspiera także kompatybilny z większością dostępnych aplikacji do skanowania, uniwersalny sterownik TWAIN.

Te cechy czynią z prezentowanego urządzenia, doskonałe narzędzie m.in.: do skanowania wycinków prasowych, albumów fotograficznych, map oraz dokumentów historycznych. Funkcje te znajdą uznanie zwłaszcza w takich firmach i instytucjach jak: agencje reklamowe, wydawnictwa, biblioteki, szkoły, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Sugerowana cena detaliczna: 1049 zł brutto.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto