A A A

Płyty główne Gigabyte z serii 6 w wersji B3 trafiają do sprzedaży

8 marca 2011, 09:49
Płyty główne Gigabyte z serii 6 w wersji B3 trafiają do sprzedaży

W bieżącym tygodniu w sprzedaży detalicznej pojawią się nowe płyty główne z serii GIGABYTE 6 oparte na chipsetach Intel w wersji B3, wolnej od błędu produkcyjnego, o którym informowała wcześniej firma Intel.

Nazwy nowych płyt głównych GIGABYTE z Serii 6 w wersji B3, dla odróżnienia platform z chipsetami B2, zostały rozszerzone o dodatkowy człon „B3”. I tak np. model GA-P67A-UD7 został zastąpiony przez GA-P67A-UD7-B3. Nowe nazwy figurują na opakowaniach oraz płytkach PCB. Dodatkowo pudełka serii posiadają bardzo wyraźne oznakowanie graficzne.

W celu jeszcze łatwiejszej identyfikacji płyt głównych GIGABYTE udostępnił prosty w obsłudze program GIGABYTE 6 Series SATA Check pomagający w optymalnej konfiguracji SATA. W chwili pojawienia się płyt głównych z Serii 6 w wersji B3, oprogramowanie zostało dodatkowo rozszerzone tak, aby automatycznie wykrywało wersję używanej płyty głównej (B2 lub B3).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto