A A A

PocketBook Basic Touch z nową technologią Film Touch

9 września 2013, 13:24
PocketBook Basic Touch  z nową technologią Film Touch

PocketBook jest pierwszą firmą, która w swoich produktach z wielodotykowymi ekranami pojemnościowymi wykorzysta technologię FILM TOUCH.

PocketBook Basic Touch, bo o tym czytniku właśnie mowa, jest pierwszym urządzeniem z technologią “Film Touch”, która pozwala na wyższą czułość na dotyk. Dodatkowo, co z pewnością spodoba się użytkownikom, rozwiązania, dzięki nowej technologii będą coraz bardziej zbliżone grubością do tradycyjnego papieru.

Nowy członek rodziny PocketBook Touch został wyposażony w sprawny procesor z taktowaniem 1GHz oraz pamięć Mobile SDRAM. Komponenty te gwarantują wydajną pracę oraz płynne przerzucanie stron czytanych e-książek.

Użytkownicy czytnika mogą bez dodatkowego oprogramowania czy kabli korzystać z usługi „Dropbox” i na bieżąco aktualizować swoją biblioteczkę synchronizując pliki z własnym kontem wirtualnych zasobów.

Dodatkowym komfortem w posługiwaniu się PocketBook Basic Touch jest nowoczesny interfejs, 4GB pamięci wewnętrznej, 6-calowy, wielodotykowy ekran pojemnościowy wykonany w technologii E Ink Pearl oraz wygodne przyciski do obsługi urządzenia. Ponadto wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia stały dostęp do stron internetowych, portali społecznościowych czy aplikacji ReadRate. Czytnik obsługuje również karty pamięci Micro SD do pojemności 32 Gb.

Spodziewana cena sugerowana przez producenta to około 400 zł z VAT.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto