A A A

Podkładki Genesis z serii Carbon

28 sierpnia 2018, 13:30
Na rynek trafiły pierwsze podkładki z nowej linii Carbon oferowanych przez firmę Genesis – Carbon 500 Maxi Flash.
Podkładki Genesis z serii Carbon

Nowy produkt to odświeżona, dobrze znana graczom Genesis Maxi, o tych samych wymiarach. Jak zapewnia producent, użytkownik po raz kolejny otrzyma solidnie wykonaną podkładkę. Jej gładkość ma zapewniać doskonałą kontrolę ruchów i powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Carbon 500 Maxi Flash wykonana jest z materiałów mających zapewnić precyzję śledzenia ruchów myszy zarówno laserowych, jak i optycznych. Tak samo, jak w przypadku starej linii produktów, także w nowej zostały użyte sprawdzone rozwiązania mające zapewnić trwałość podkładce. Obszycie krawędzi ma zapobiegać strzępieniu się materiału, a specjalna impregnacja powierzchni sprawia, że podkładka zyskuje cechy wodoodporne.

Największą zmianę stanowi tutaj sam motyw graficzny, nazwany "Flash" oraz przejście z nazwy M12 na nową odnoszącą się do pierwiastka. Przypominamy, że Genesis oferuje podkładki w różnych rozmiarach. Carbon 500 Maxi Flash posiada wymiary 90x45 cm, identyczne, jak M12 Maxi Lava.

Za podkładkę Carbon 500 Maxi Flash przyjdzie nam zapłacić 55 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto