A A A

Projektor Casio XJ-V1 – rewolucyjna technologia w dobrej cenie

6 lutego 2015, 12:00
Casio XJ-V1 jest efektem przezwyciężenia kilku technicznych przeszkód, które pomogły osiągnąć 2700 ANSI lumenów jasności w projektorze w rewolucyjnej technologii LASER&LED w połączeniu z przystępną ceną na poziomie 2800 zł brutto.
Projektor Casio XJ-V1 – rewolucyjna technologia w dobrej cenie

W 2010 pojawił się pierwszy projektor CASIO wykorzystujący bezrtęciowe źródło światła i oferujący wysoką jasność. Jednak istotną barierą w dostępności tego produktu okazała się cena. Casio XJ-V1 jest pierwszym z serii urządzeń adresowanym dla edukacji i biznesu w bardzo przystępnej cenie. Jest łatwy w montażu i gotowy do pracy natychmiast po zakupie.

Unikalne zalety LASER&LED sprawiają, że projektora można używać przez 20 000 godzin bez konieczności wymiany źródła światła. Dodatkowo diody LED - w przeciwieństwie do tradycyjnych lamp - nie tracą szybko mocy, wiec projektor przez większość czasu eksploatacji oferuje jasność na tym samym poziomie. Dzięki połączeniu nowego źródła światła i obiektywu projekcyjnego udało się opracować Casio Laser & LED w projektorze XJ-V1 w bardzo przystępnej cenie. Projektor ma niezwykle niskie zużycie energii, nie wymaga wymiany lampy, ani filtrów. Jest w obudowie odpornej na kurz. Należy podkreślić, że wszystko to składa się na niski całkowity koszty użytkowania (TCO), który zarówno w edukacji jak i biznesie ma duże znaczenie. Projektor bardzo szybko się uruchamia i nie wymaga specjalnego chłodzenia - zatem można go wyłączyć bezpośrednio po prezentacji, a na uruchomienie i pełną gotowość do pracy potrzebuje zaledwie 5 sekund. Casio również przyczynia się do zmniejszenia obciążenia środowiska naturalnego przez kontrolę zużycia energii elektrycznej oraz brak stosowania rtęci.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto