A A A

Przenośny głośnik Hykker Sound Max

18 lipca 2018, 07:10
Do sklepów Biedronka zawitał nowy głośnik marki Hykker. Przenośna kolumna o mocy 20W RMS ma kosztować około 222 zł.
Przenośny głośnik Hykker Sound Max

 

Kolumna ma głośnik niskotonowy o mocy 20W RMS (średnica 8 cali) oraz głośnik wysokotonowy (3 cale). Sprzęt ma sztywną obudowę typu scenicznego z podwójnym kanałem bass reflex. Osobna regulacja niskich i wysokich tonów, oraz mikrofonu (z efektem pogłosu) pozwala dostroić urządzenie do osobistych wymagań. Głośnik dodatkowo ma podświetlenie membrany w postaci kolorowych diod LED migających w takt muzyki.

Sound Max wyposażony jest w moduł Bluetooth 4.2 umożliwiający strumieniowanie muzyki bezprzewodowo ze smartfonów, laptopów i tabletów (zasięg do 10 m). Głośnik zapewnia również odtwarzanie własnych playlist z pamięci zewnętrznej USB i karty microSD. Posiada gniazdo mikrofonowe dające możliwość zmierzenia się ze znajomymi w muzycznym pojedynku karaoke oraz AUX, dzięki któremu można podłączyć inne dowolne urządzenie audio bez Bluetooth.

Użytkowanie głośnika Hykker Sound Max ułatwia wbudowany akumulator o pojemności 1800 mAh, pozwalający urządzeniu nawet do pięciu godzin pracy bez dodatkowego zasilania. A gdy trzeba zapewnić jeszcze dłuższą pracą - oprócz zasilacza sieciowego jest także możliwość podłączenia zasilania 12V.

Kolumna jest wykonana z twardego tworzywa, z metalową membraną ochronną na przednim panelu. Za pomocą wbudowanych kółek i teleskopowej, regulowanej rączki, przenoszenie i transport urządzenia są maksymalnie ułatwione. Do tego dochodzi obsługa zdalna za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Kolumna waży 3,35 kg i ma wysokość 43 cm.

Głośnik Sound Max marki Hykker (222 zł) dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka do 29 lipca br. lub do wyczerpania zapasów

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto