A A A

Przenośny głośnik od Nateca

18 grudnia 2013, 07:51
Przenośny głośnik od Nateca

Natec wprowadził do oferty mobilny głośnik 2.0, który współpracuje ze wszystkimi urządzeniami zaopatrzonymi w złącze Bluetooth. Cyfrowy wzmacniacz stereo z systemem niskiego poboru mocy oferuje pracę do 7 godz. bez dodatkowego ładowania.

Bezprzewodowy głośnik stereo Natec Finch jest urządzeniem mobilnym. Dzięki technologii Bluetooth, muzykę można odtwarzać z dowolnego źródła dźwięku oddalonego do 10 m. Praktyczny uchwyt na smartfona czy tablet pozwala szybko i bezpiecznie mocować urządzenia współpracujące z głośnikiem.

Głośnik w prosty sposób można sparować z urządzeniami takimi jak: iPhone, iPad, iPod, różnego rodzaju smartfonami, tabletami czy przenośnymi konsolami. Użytkownicy, którzy nie posiadają urządzeń z modułem Bluetooth mogą zwyczajnie podłączyć swój player za pomocą kabla (w zestawie) i cieszyć się muzyką płynącą z głośnika.

Finch został wyposażony w cyfrowy wzmacniacz stereo z systemem niskiego poboru mocy. W pełni naładowany litowo-jonowy akumulator wystarcza na ok. 7 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Jeśli masz muzykę w telefonie i chciałbyś jej posłuchać w lepszej jakości to Natec Finch jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto