A A A

Przenośny odtwarzacz DVD z tunerem DVB-T

14 czerwca 2012, 08:39
Przenośny odtwarzacz DVD z tunerem DVB-T

Firma Hyundai Electronics wprowadziła na polski rynek przenośny odtwarzacz DVD z wbudowanym tunerem DVB-T, który dzięki mobilnej antenie pozwala na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej wszędzie tam, gdzie dociera sygnał.

Urządzenie wyposażone jest w 7-calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pix, pozwalającej na odbiór sygnału w jakości HD. Wyświetlacz można obracać nawet o 180°, z łatwością wybierając kąt zapewniający komfort oglądania. Dodatkowo Odtwarzacz można zawiesić na oparciu fotela w samochodzie, zapewniając rozrywkę również w trakcie podróży.

Dzięki wbudowanemu tunerowi DVB-T z funkcją EPG (ekranowy przewodnik telewizyjny) oraz standardowemu wejściu antenowemu do odtwarzacza można podłączyć dowolną antenę i tym sposobem odbierać pełną gamę programów dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej. Tuner oferuje również funkcję PVR, dzięki której korzystając z zewnętrznej pamięci (np. pendrive’a), można nagrywać i przewijać dowolne programy. Gniazdo HDMI pozwala na podłączenie urządzenia np. do telewizora i zastosowanie go jako stacjonarnego tunera DVB-T.

Odtwarzacz obsługuje wiele formatów multimedialnych m.in.: AVI, MP4, DivX, XviD, JPG czy MP3. Umożliwia to nie tylko oglądanie programów telewizyjnych oraz filmów, ale również odtwarzanie muzyki czy zdjęć. Urządzenie posiada wbudowany port USB oraz czytnik kart SD. Jest wyposażone w dobrej jakości głośniki, a dzięki wyjściu 3,5 mm (jack) można podłączyć do niego słuchawki. Odtwarzacz posiada wewnętrzny akumulator zasilany przez standardowe gniazda 230V lub 12V (wejście samochodowe), który pozwala na ponad 2 godziny pracy bez ładowania.

Cena detaliczna: 499 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto