A A A

ROCCAT Kova – nowa gamingowa mysz

15 października 2015, 13:30
Firma ROCCAT zaprezentowała nową mysz dla graczy, ROCCAT Kova, następcę popularnej Kova[+]. Nowy model o symetrycznej budowie został wyposażony w sensor optyczny najnowszej generacji, Pro-Optic R6 z natywnym DPI na poziomie 3500.
ROCCAT Kova – nowa gamingowa mysz

Futurystyczna stylistyka ROCCAT Kova może przypominać nowoczesne sportowe auta - nie tylko pod kątem wyglądu, lecz także najwyższej wydajności i osiągów. W środku myszy znalazł się potężny procesor Turbo Core V2 32-bit ARM MCU, dzięki któremu możliwe było zastosowanie funkcji Overdrive, która podwaja dostępną skalę DPI do 7000. Użytkownicy mogą wybrać spośród 16.8 miliona kolorów w dwustrefowym podświetleniu, znajdującym się na rolce oraz tylnej części myszy.

Intuicyjny układ wszystkich elementów pozwoli zaoszczędzić te ułamki sekund, które w dynamicznych rozgrywkach mogą przesądzić o zwycięstwie. Dwa dodatkowe przyciski Smart Cast umieszczono obok standardowego prawego i lewego przycisku myszy. Zmiana broni w trakcie strzelania - błyskawicznie. Dzięki charakterystycznej dla produktów ROCCAT technologii Easy-Shift[+] użytkownicy mogą zdublować programowalne przyciski i przypisać im aż 22 różne funkcje jednocześnie w darmowym oprogramowaniu Swarm.

Mysz ROCCAT Kova będzie dostępna w polskich sklepach wraz z premierą światową, zaplanowaną na 17 listopada bieżącego roku. Sugerowana cena wyniesie 249 zł, a na półki trafią egzemplarze w kolorze białym i czarnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto